PEARSON VUE Sınavları

PEARSON VUE Sınavları

National Keep – NK Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. Türkiye – Ankara merkezinde PEARSON VUE test merkezidir. PEARSON VUE nin şirketimiz ile olan anlaşmaları kapsamında bir çok uluslararası markanın ve değerin sınav merkezliğini yapmaktayız. Sadece 2019 yılında 2.800 kişi sınav merkezimize gelerek sınavlarına girmiş ve sertifika almaya hak kazanmışlardır.

    Sınav Merkezimi Hakkında Sorular ve Cevaplar 

  • Kayıt işlemi yaptığımız sınavların tarihlerini sınav merkezi olarak biz değiştirebilir miyiz?

*Kayıt işlemi yaptığımız sınavların tarihlerini sınav sahibi olan firmanın (Cisco, Microsoft vb.) portallarından kendiniz değiştirebilirsiniz. Sınav merkezi olarak bu konuda herhangi bir yetkimiz bulunmamaktadır.

  • VUE sisteminde bulunan tüm sınavları verebiliyor muyuz?

*VUE sisteminde sadece VUE nin bize tanımlamış olduğu sınavları verebiliyoruz. Bunun için sınav yeri belirlemek istediğinizde Ankara Sınav Merkezi alanında bizim ismimiz çıkıyorsa o sınava bizim sınav merkezimizde girebilirsiniz anlamına gelmektedir.

  • Sınav merkezi kuralları sınavdan sınava göre değişebilir mi? 

*VUE sisteminde bulunan tüm sınavların büyük ölçüde farklı güvenlik kuralları vardır bir çok sınav üreticisi bu kuralları çok sıkı uygularken bazı sınav üreticileri openbook olarak sizi sınava kabul edebilmektedir. Bunun için sınav üreticinizin kurallar bölümünü çok iyi okumalısınız.